Partnerzy

World Properties

Fagora.pl

MLS

SPPON

Powiślańskie

Nieruchomości

 

POWIŚLAŃSKIE CENTRUM OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI firmy ABC GAMMA zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami i posiada swoje biuro przy ulicy Kościuszki nr 27 w Kwidzynie, w gminie Kwidzyn, w województwie pomorskim.

Powiślańskie Centrum Obrotu Nieruchomościami oferuje Państwu wszechstronną pomoc w zakupie, sprzedaży, wynajmie i dzierżawie nieruchomości.

Wszystkie oferty są starannie sprawdzane. Dzięki temu mogą państwo być pewni, że z naszej strony otrzymacie pełną informację o interesującej ofercie.

W przypadku zakupu nieruchomości oferujemy pełną pomoc w wyborze odpowiedniego sposobu kredytowania zakupu.

Działalność naszego biura reguluje ustawa z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami.

Podstawą naszej współpracy z Państwem, zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomosciami, jest umowa pośrednictwa zawarta w formie pisemnej.

Polecamy Państwu „umowę na wyłączność", która w sposób szczególny motywuje i daje gwarancję szybszej realizacji transakcji.

Ostateczna decyzja co do formy umowy należy jednak do Państwa.

Jednak bez względu na rodzaj podpisanej umowy, pośrednictwa w pełni zaangażujemy się w skuteczne sfinalizowanie zawartej z Państwem umowy.

Usługi pośrednictwa, w ramach zawartej umowy pośrednictwa, wykonuje licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami.

Pośrednik w naszej firmie posiada licencję zawodową nr 8041 nadaną przez Ministra Infrastruktury.

Licencjonowany pośrednik wpisany jest do centralnego rejestru osób posiadających licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, który to rejestr znajduje się i jest widoczny na stronie www.mi.gov.pl Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.

Ewidencją w Centralnym Rejestrze Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, od dnia 21 listopada 2011 roku, z mocą od 18 listopada 2011 roku, zajmuje się  Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, wcześniej Ministerstwo Infrastruktury.

Pośrednik w naszej firmie jest członkiem Pomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami SPPON oraz członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości PFRN.

Powiślańskie Centrum Obrotu Nieruchomościami Firmy ABC Gamma przestrzega zapisów zawartych w Karcie Praw Klienta Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami.

Firma posiada aktualne i wymagane ustawowo ubezpieczenie, w zakresie odpowiedzialności cywilnej, z tytułu prowadzonej przez siebie działalności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Współpracujemy z firmami i specjalistami mogącymi wspomóc procesy obrotu nieruchomości.

ABC GAMMA
82-500 Kwidzyn
ul. Kościuszki 27 lok. nr 2
woj. pomorskie, Poland

Tel.  +48 55 261 23 70
Fax +48 55 261 23 70
Tel. mob.  +48 604 405 567
e-mail: biuro@abcgamma.pl

Copright by ABCGAMMA.PL © 2011 Wszystkie prawa zastrzeżone.